Ludvig Frid oljemålning

395588

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid 1882, olja på duk, ca 84 x 64 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2647033
2647027
1 600
2640789
700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer