Ludvig Frid oljemålning

395588

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid 1882, olja på duk, ca 84 x 64 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2647033
2647027
1 600
2640789
700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.