Takarmatur

395585

TAKARMATUR för 12 ljuspunkter, svartlackerad och gulmetall, 1940/50-tal, höjd ca 77, diameter 81 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur

Budhistorik (8 bud)
2650592
1 600
2650588
2650587
2650583
2649866
750

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer