Ludvig Skramstad

395584

LUDVIG SKRAMSTAD (1855-1912): Fjordlandskap med jägare och hund signerad, olja på duk, ca 138 x 123 cm

Ett mindre hål i duken, några mindre färgbortfall och fläckar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Ludvig Skramstad

Budhistorik (14 bud)
2650099
4 400
2649977
4 200
2648313
2647771
3 800
2646847
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.