Soffbord Lane USA

395581

SOFFBORD, Lane, USA, märkt STYLE NO 1931, höjd 36, 117x51 cm; glasskiva ingår

Bruksslitage, nagg

Rum 5

Soffbord Lane USA

Budhistorik (4 bud)

2640956
450
2645122
2640956
2640838

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.