Victor Jean-Baptiste Loutrel

395579

VICTOR JEAN-BAPTISTE LOUTREL (1821-1908): Apotekare framför eldhärd, signerad V Lautrel, olja på pannå, 37x53 cm

Konst, Äldre måleri

Victor Jean-Baptiste Loutrel

Budhistorik (10 bud)
2650948
2650135
2 800
2645320
2 600
2645319
2644942

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.