Victor Jean-Baptiste Loutrel

395579

VICTOR JEAN-BAPTISTE LOUTREL (1821-1908): Apotekare framför eldhärd, signerad V Lautrel, olja på pannå, 37x53 cm

Konst, Äldre måleri

Victor Jean-Baptiste Loutrel

Budhistorik (10 bud)
2650948
2650135
2 800
2645320
2 600
2645319
2644942

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer