Skrin 1800-tal

395576

SKRIN, 1800-tal, fanérat i mahogny, beslag ock listverk i mässing, höjd inkl benställning höjd 78, 50x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare benställning, smärre ytskador

Rum 6

Skrin 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2651024
2645049

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.