Skrin 1800-tal

395576

SKRIN, 1800-tal, fanérat i mahogny, beslag ock listverk i mässing, höjd inkl benställning höjd 78, 50x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare benställning, smärre ytskador

Rum 6

Skrin 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

2651024
2645049

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer