Mendoza**** Gatuscen med blomsterflicka och pojke

395570

MENDOZA**** (1800-talets andra hälft): Gatuscen med blomsterflicka och pojke, olja på duk, 123x95 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (19 bud)
2650185
7 400
2650183
7 200
2649514
7 000
2648688
6 800
2648687
6 600

Slutpris SEK:
7 400
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer