Kyrkljusstakar barockstil

395567

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, Italien, 1800-tal, barockstil, vitmetall, total höjd 48 cm

Bucklor

Diverse, Belysning

Rum 7

Kyrkljusstakar barockstil

Budhistorik (13 bud)
2650998
1 300
2650993
2650991
2650992
2650991
850

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer