Kyrkljusstakar barockstil

395567

KYRKLJUSSTAKAR, 1 par, Italien, 1800-tal, barockstil, vitmetall, total höjd 48 cm

Bucklor

Diverse, Belysning

Rum 7

Kyrkljusstakar barockstil

Budhistorik (13 bud)
2650998
1 300
2650993
2650991
2650992
2650991
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.