Petter Pettersson akvarell

395561

PETTER PETTERSSON (född 1942): Grönska, signerad och daterad Petter Pettersson -87, akvarell, 46x62 cm målad på papprets båda sidor; oramad

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Petter Pettersson akvarell

Budhistorik (13 bud)
2650661
900
2650653
850
2650655
2650653
750
2650651
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.