Bordsspegel

395560

BORDSSPEGEL, Louis XV, 1700-tal, förgylld, skuren och skulpterad dekor, ca 45x36 cm

Stöd sakans, slitage

Speglar

Bordsspegel

Budhistorik (12 bud)
2648521
1 900
2647243
1 800
2647242
1 300
2645910
750
2645907
700

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.