Fotpall

395559

FOTPALL, 1800-tal, fanérade med mahogny, sitthöjd ca 17 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Fotpall

Budhistorik (6 bud)
2650039
500
2649957
450
2649953
2649956
2649953

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.