Ringar guld

395556

RINGAR, 4 st., 14, 18 samt 20 k guld, med stenar, varav en med 7 åttkantslipade diamanter (2 saknas), ringstorlekar ca 17-18 mm, total vikt ca 20,8 g

Stenar med slitage, hack och repor

Guld/Smycken

Ringar guld

Budhistorik (15 bud)
2652357
3 400
2656296
3 400
2652357
3 200
2652871
2652357
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer