Ringar guld

395556

RINGAR, 4 st., 14, 18 samt 20 k guld, med stenar, varav en med 7 åttkantslipade diamanter (2 saknas), ringstorlekar ca 17-18 mm, total vikt ca 20,8 g

Stenar med slitage, hack och repor

Guld/Smycken

Ringar guld

Budhistorik (15 bud)
2652357
3 400
2656296
3 400
2652357
3 200
2652871
2652357
2 800

Slutpris SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.