Pietro Dalla Santa akvarell

395544

PIETRO DALLA SANTA (född 1931): Kroginteriör, signerad P Dalla Santa 1958, akvarell, ca 36 x 25,5 cm

Fack 34

Pietro Dalla Santa akvarell

Budhistorik (11 bud)
2642795
850
2649414
2642795
750
2649411
700
2642795
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer