Pietro Dalla Santa akvarell

395544

PIETRO DALLA SANTA (född 1931): Kroginteriör, signerad P Dalla Santa 1958, akvarell, ca 36 x 25,5 cm

Fack 34

Pietro Dalla Santa akvarell

Budhistorik (11 bud)
2642795
850
2649414
2642795
750
2649411
700
2642795
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.