Ljusstakar silver 1800-tal

395542

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Pehr Fredrik Palmgren, Stockholm 1862, dekor av rocailler, höjd 16 cm

Slitage, sneda, ostadiga

Silver

Ljusstakar silver 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2648766
700
2648764
650
2648761
600
2648758
550
2648757
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer