Ljusstakar silver 1800-tal

395542

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Pehr Fredrik Palmgren, Stockholm 1862, dekor av rocailler, höjd 16 cm

Slitage, sneda, ostadiga

Silver

Ljusstakar silver 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2648766
700
2648764
650
2648761
600
2648758
550
2648757
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.