Bengt Fransson oljemålning

395541

BENGT FRANSSON (född 1935): "Dans i baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Rum 20

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (32 bud)
2648704
4 800
2648712
4 800
2648704
4 600
2648708
4 600
2648704
4 400

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer