Bengt Fransson oljemålning

395541

BENGT FRANSSON (född 1935): "Dans i baren", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 41x33 cm

Rum 20

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik (32 bud)
2648704
4 800
2648712
4 800
2648704
4 600
2648708
4 600
2648704
4 400

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.