Matsalsgrupp Danmark

395540

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1970-tal, Danmark, betsad furu, bestående av bord med två iläggsskivor, 6 stolar, bordets höjd ca 80, 86x159 cm, totallängd ca 119 cm, stolarnas sitthöjd ca 30 cm

Slitage

Rum 3

Matsalsgrupp Danmark

Budhistorik (2 bud)

2647503
2639511

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer