Väggpendyl Stjärnsund

395539

STJÄRNSUND, väggpendyl, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, stämpelmärkt Urfabriken Union Stjärnsund, höjd ca 70 cm, nyckel och pendel

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7

Väggpendyl Stjärnsund
Budhistorik (8 bud)
2649195
2648908
2648908
550
2648552
500
2643363
450

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer