Väggpendyl Stjärnsund

395539

STJÄRNSUND, väggpendyl, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, stämpelmärkt Urfabriken Union Stjärnsund, höjd ca 70 cm, nyckel och pendel

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7

Väggpendyl Stjärnsund
Budhistorik (8 bud)
2649195
2648908
2648908
550
2648552
500
2643363
450

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.