Bord 1800-tal

395514

KARUSELLBORD, 1800-talets slut, fanérade med alm, skiva delvis med rotfaner, hjultrissor i mässing, höjd ca 75, diameter 116 cm

Slitage, sprickor

Rum 19

Bord 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
2647967
2646212
900
2645898
700
2641340
600
2641037
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer