Pontus Carle oljemålning

395513

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, a tergo signerad Pontus Carle, daterad -09, olja på duk, 80 x 100 cm

Färgbortfall, krackelyr

Rum 15

Pontus Carle oljemålning

Budhistorik (25 bud)
2648896
2 800
2648895
2 600
2648894
2 400
2642665
2648893

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.