Knut Janson oljemålningar

395510

KNUT JANSON (1882-1966): (2), Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp. pannå, 19x24 resp.15x20 cm

Fack 2

Knut Janson oljemålningar

Budhistorik

2016-07-12 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.