Knut Janson oljemålningar

395510

KNUT JANSON (1882-1966): (2), Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp. pannå, 19x24 resp.15x20 cm

Fack 2

Knut Janson oljemålningar

Budhistorik

2016-07-12 kl 20:12
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer