Bordsurnor Kina

395508

BORDSURNOR, 2 st., snarlika, Kina, 1900-tal, floral dekor med emaljfärger, höjd ca 44 cm

En urna med lagning upptill, nagg och slitage

Orientaliskt, Porslin

Bordsurnor Kina

Budhistorik (1 bud)

2648427
2016-07-12 00:00:03

2016-07-12 kl 21:09
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.