Bokskåp

395503

BOKSKÅP, senempire, 1800-tal, valnöt och mahognyfaner, höjd 260, 107x49 cm, nyckel finns

Ytslitage, lös del medföljer

Rum 18

Bokskåp

Budhistorik (9 bud)
2648755
2648748
2 400
2648663
2648662
2648661
1 400

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 840 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer