Matta rölakan

395498

RÖLAKANMATTA, otydligt signerad, geometriskt mönster, 160x85 cm

Visst slitage

Mattor/Textilier

Rum 16

Matta rölakan

Budhistorik (1 bud)

2647772
2016-07-11 15:33:59

2016-07-12 kl 14:30
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer