Matta rölakan

395498

RÖLAKANMATTA, otydligt signerad, geometriskt mönster, 160x85 cm

Visst slitage

Mattor/Textilier

Rum 16

Matta rölakan

Budhistorik (1 bud)

2647772
2016-07-11 15:33:59

2016-07-12 kl 14:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.