Lucinis Samling

395497

C HUGARD (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad C Hugard 1870, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 56 x 80 cm, (nr 236)

Mindre dukskada, retuscher, smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Fack 51

Lucinis Samling

Budhistorik (26 bud)
2649002
5 400
2646925
5 200
2648667
5 000
2646925
4 800
2648666
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.