Gustav Rudberg

395488

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Segelskuta vid Ven, signerad Rudberg, olja på duk, 72x74 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 36

Gustav Rudberg

Budhistorik (7 bud)
2646719
5 200
2643942
5 000
2643936
4 200
2643934
3 600
2640613

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.