Gustav Rudberg

395488

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Segelskuta vid Ven, signerad Rudberg, olja på duk, 72x74 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 36

Gustav Rudberg

Budhistorik (7 bud)
2646719
5 200
2643942
5 000
2643936
4 200
2643934
3 600
2640613

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer