Charles Sjöholm Stockholm

395484

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Drottninggatan - Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 57x40 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 25

Charles Sjöholm Stockholm

Budhistorik

2016-07-12 kl 21:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.