Fasadur

395483

FASADKLOCKA, 1900-talets andra hälft, elektriskt, urtavla i form av en tand, diameter 65, höjd 97, djup 104 cm

Rostskador, funktion ej testad

Klockor/Ur

Rum 12

Fasadur

Budhistorik

2016-07-12 kl 18:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.