Charles Sjöholm Stockholm

395481

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Fiskafänge-Stockholm, signerad C Sjöholm, HC, färglitografi, ca 48x62 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 25

Charles Sjöholm Stockholm
Budhistorik

2016-07-12 kl 20:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.