Byrå 1800-tal

395478

BYRÅ, 1800-tal, alm, 3 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 93, 92x46 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall, sprickor, övre lås skadat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
2649581
1 800
2649580
1 700
2649558
1 600
2649264
2645119

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer