Denise Grünstein för IKEA

395477

DENISE GRÜNSTEIN (Finland, född 1950): "Kvinna i grönska", numrerad 448/1000, signerad i trycket, screentryck på duk, 103x250 cm

HISTORIK: Ur IKEA Art Event-serien, 2006

I originalemballage (ej öppnad)

Konst, Grafik, Nutida, Fotografi, Temaauktion

Rum 8

Denise Grünstein för IKEA
Budhistorik (9 bud)
2648768
8 000
2647922
7 000
2647921
6 400
2647725
6 000
2642626
5 200

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer