Harald Lindberg oljemålning

395474

HARALD LINDBERG (1904-1976), "Kungsträdgården", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 59 x 54 cm
I målningen inlagt grus från Kungsträdgåren

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 51

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2649258
2 800
2649257
2 600
2649256
2 400
2649255
2649243

Slutpris SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.