Skrivbord England

395472

SKRIVBORD, fanérat i idegran, England, 1900-talets andra hälft, skiva i grön läderklädsel, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 76, 138x76 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, en nyckelbussning saknas

Rum 11

Skrivbord England

Budhistorik (21 bud)
2649363
2649346
1 900
2649308
1 800
2649293
1 700
2649278
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.