Skrivbord England

395472

SKRIVBORD, fanérat i idegran, England, 1900-talets andra hälft, skiva i grön läderklädsel, patinerade mässingsbeslag, höjd ca 76, 138x76 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador, en nyckelbussning saknas

Rum 11

Skrivbord England

Budhistorik (21 bud)
2649363
2649346
1 900
2649308
1 800
2649293
1 700
2649278
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer