Skrivbordsstol skinnklädsel

395470

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, England, grön djuphäftad klädsel, på hjul, sitthöjd ca 50 cm

bruksslitage

Rum 4

Skrivbordsstol skinnklädsel

Budhistorik (35 bud)
2649546
3 400
2649539
3 200
2649496
2649286
2 800
2649495
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer