Olle Nyman oljemålning

395469

OLLE NYMAN (1909-1999): Stilleben, signerad O Nyman, olja på duk, 20 x 33,5 cm

Tavelvagn 21

Olle Nyman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2648650
2648582
2648041
2645961
2645960
850

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.