Figuringrupp Ludwigsburg

395463

FIGURINGRUPP, Ludwigsburg, porslin, 1800-tal, bemålad och förgylld, kvinna med amoriner, höjd 34 cm

Keramik/Porslin

Monter 26

Figuringrupp Ludwigsburg

Budhistorik (6 bud)
2649434
2649433
2 800
2649432
2 600
2649430
2 400
2649429

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer