Linn Fernström färglitografi

395438

LINN FERNSTRÖM (född 1974), Blodkärl, signerad Linn Fernström, numrerad 233/450, offsetlitografi, ca 51,5 x 40 cm

Fack 25

Linn Fernström färglitografi
Budhistorik (27 bud)
2648959
8 800
2648938
8 600
2648938
8 200
2648958
8 000
2648938
7 200

Slutpris SEK:
8 800
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer