Linn Fernström färglitografi

395438

LINN FERNSTRÖM (född 1974), Blodkärl, signerad Linn Fernström, numrerad 233/450, offsetlitografi, ca 51,5 x 40 cm

Fack 25

Linn Fernström färglitografi
Budhistorik (27 bud)
2648959
8 800
2648938
8 600
2648938
8 200
2648958
8 000
2648938
7 200

Slutpris SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.