Isac Grünewald

395437

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Plagen, I solstolen, signerad Grünewald i blyerts, litografi, bladmått, 39,5x49 cm; oramad

Reva i marginalen

Rum 9

Isac Grünewald

Budhistorik (30 bud)
2648977
2 600
2648975
2 400
2648973
2648961
2648967

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer