Isac Grünewald

395437

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Plagen, I solstolen, signerad Grünewald i blyerts, litografi, bladmått, 39,5x49 cm; oramad

Reva i marginalen

Rum 9

Isac Grünewald

Budhistorik (30 bud)
2648977
2 600
2648975
2 400
2648973
2648961
2648967

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.