Bägare dosa silver

395415

BÄGARE, fantasistämplar, troligen Danmark omkring 1900, dekor av festonger och girlander, invändigt förgylld, DOSA, silver, Holland, genombruten dekor, bägarens höjd ca 9,5 cm, vikt ca 160 g

Silver

Bägare dosa silver

Budhistorik (2 bud)

2646019
2640774

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.