Väggappliquer

395410

VÄGGAPPLIQUER, 1 par förgyllda, vardera med två riktbara ljusarmar för stearinljus, längd ca 22 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 9

Väggappliquer

Budhistorik (4 bud)

2649381
500
2644779
450
2642672
2641976

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.