Väggappliquer

395410

VÄGGAPPLIQUER, 1 par förgyllda, vardera med två riktbara ljusarmar för stearinljus, längd ca 22 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 9

Väggappliquer

Budhistorik (4 bud)

2649381
500
2644779
450
2642672
2641976

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer