Vilstol 1970-tal

395409

VILSTOL, 1970-tal, lackerat stålrör, fällbar rygg, sitthöjd ca 42 cm

Armlän med vissa skador

Rum 12

Vilstol 1970-tal

Budhistorik

2016-07-12 kl 19:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.