Bord i alrotsfanér

395403

BORD, 1800-tal, med låda i sargen, fanérat med alrot, nyckelskylt i ben, höjd 72, 73x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Rum 7

Bord i alrotsfanér

Budhistorik (8 bud)
2648886
2 600
2649718
2 600
2648886
2 400
2645128
1 400
2640840
1 300

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer