Bord i alrotsfanér

395403

BORD, 1800-tal, med låda i sargen, fanérat med alrot, nyckelskylt i ben, höjd 72, 73x39 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Rum 7

Bord i alrotsfanér

Budhistorik (8 bud)
2648886
2 600
2649718
2 600
2648886
2 400
2645128
1 400
2640840
1 300

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.