Karmstolar

395397

KARMSTOLAR, 1 par, senempire, mahognyfanér, skuren dekor, sitthöjd 46 cm

skador och lagningar

Rum 14

Karmstolar

Budhistorik (7 bud)
2648885
1 800
2648843
1 700
2648608
1 600
2642326
2639647
1 400

Slutpris SEK:
1 800
176 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.