Ring 18 k guld

395390

RING, 18 k guld, fasettslipad safir, 16 smådiamanter med briljant-, åttkant- och gammalslipning, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 16 g

Stenar med hack, repor och skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 18 k guld

Budhistorik (9 bud)
2647433
3 200
2650186
3 200
2647433
2646582
2 800
2646581
2 600

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 95 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer