Berlocker guld

395389

BERLOCKER/HÄNGEN, 2 st., 14 resp. 18 k guld, höjd 3 och 5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllda, fasettslipade ljusblå och vita stenar, höjd 2 cm

Stenar med hack och skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Berlocker guld

Budhistorik (18 bud)
2649842
1 800
2649918
1 700
2649842
1 600
2649917
2649842
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 95 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer