Berlocker guld

395389

BERLOCKER/HÄNGEN, 2 st., 14 resp. 18 k guld, höjd 3 och 5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllda, fasettslipade ljusblå och vita stenar, höjd 2 cm

Stenar med hack och skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Berlocker guld

Budhistorik (18 bud)
2649842
1 800
2649918
1 700
2649842
1 600
2649917
2649842
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.