Lena Linderholm färglitografier

395366

LENA A LINDERHOLM (född 1947): (2) stilleben, signerade, färglitografier, en EA en 18/190, mått ca 24x17, 13x10 cm

Fack 29

Budhistorik (6 bud)
2648158
700
2648155
650
2648138
600
2638811
550
2647932
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.