Lena A Linderholm färglitografier

395365

LENA A LINDERHOLM (född 1947):(2), katt och lavendelskörd, signerade Lena A Linderholm, färglitografier, EA, 30x20 resp 23,5x16,5 cm

Fack 13

Budhistorik (8 bud)
2648150
600
2638808
550
2648149
550
2638808
500
2647015
450

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer