Lena A Linderholm färglitografier

395365

LENA A LINDERHOLM (född 1947):(2), katt och lavendelskörd, signerade Lena A Linderholm, färglitografier, EA, 30x20 resp 23,5x16,5 cm

Fack 13

Budhistorik (8 bud)
2648150
600
2638808
550
2648149
550
2638808
500
2647015
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.