Lena A Linderholm litografi

395361

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Mås, signerad, färglitografi, EA, bladmått ca 80x59 cm

Fack 54

Lena A Linderholm litografi
Budhistorik (5 bud)
2647011
500
2645448
450
2639030
2645446
2639030

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.