Björn Jonsson grafiska blad

395356

BJÖRN JONSSON (1903-1991): (8) Stadsmotiv, signerade Björn Jonsson, litografier, vardera 15,5x10; samramade

Fack 39

Björn Jonsson grafiska blad

Budhistorik (1 bud)

2646975
2016-07-10 19:58:43

2016-07-11 kl 21:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.