Karmstol

395353

KARMSTOL, Louis XVI, 1800-tal, mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 8

Karmstol

Budhistorik (10 bud)
2647546
750
2647540
700
2647536
650
2647535
600
2647142
550

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer