Oljemålning 1800-tal

395348

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (1800-tal): Grötgubbe, otydligt signerad, olja på duk, ca 29x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2642127
2640695
2640694
750
2640693
700
2640692
650

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer