Oljemålning 1800-tal

395348

OIDENTIFERAD KONSNTÄR (1800-tal): Grötgubbe, otydligt signerad, olja på duk, ca 29x24 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2642127
2640695
2640694
750
2640693
700
2640692
650

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.